תפריט

איך לסדר את המקרר

אני תמיד דואגת שיהיו לי מגוון של ירקות טריים כי הם כמובן הכי בריאים ועדיפים על ירקות משומרים או קפואים, אני דואגת לא להעמיס יותר מדי, כי עומס במקרר גורם להתיישנות וריקבון המוצרים וכמו כן, תוחלת החיים של הירקות והפירות היא לא ארוכה, כך שעדיף כל כמה ימים לחדש את המלאי

. אני תמיד דואגת שיהיה לי במקרר את כל סוגי הממרחים שאני משתמשת בהם ומעשירים לי את התבשילים כגון עריסה, ממרחי פסטו, לימון כבוש, ממרח שום וכו’, שמנות לאפיה, הקצפה ובישול, דברי חלב שאוהבים, ממרחים ורטבים שפתחתי והשתמשתי בהם כגון מיונז, חרדל, קטשופ, רוטב סויה צילי וכו’.

בעבר הייתי קונה המון מוצרים כגון נקניקים, סלטים מוכנים של חומוס, כרוב אדום וכו’, למקרה שהילדים יהיו רעבים ואין לי באותו הרגע משהו מוכן. אני יכולה לומר לכם שמוצרים האלו מצאו עצמם בפח בשלמותם, כי שוב אני חוזרת ואומרת אין צורך במוצרים שלא אוהבים ושנמצאים במקרר למקרה ש… כי אם אנחנו לא אוהבים, מן הסתם לא נאכל אותם אף פעם. גם במקרה שלי, אני משתדלת לא להעמיס על המקרר כדי שהוא יהיה מזמין, כח כשאנחנו נעמיס על המקרר, לרוב לא נראה מה יש בו, והמוצרים ימצאו את עצמם מהר מאוד בפח וחבל.

מחפשים משהו?

פוסטים אחרונים

קטגוריות